Witamy na naszej stronie.

Firma nasza powstała w październiku 2010 roku.
Prowadzi dwie gałęzie działalności.

1. Nauka pływania Szkoła Nauki Pływania „RYBKA”
Zasadą naszej szkoły jest przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech, a nie zarabianie na nich. Mówiąc o bezpieczeństwie, mamy na myśli opiekę nad naszymi dziećmi oraz liczebność w grupach. Przepisy mówią, iż na jednego instruktora w zajęciach może uczestniczyć 15 osób, my ograniczyliśmy tę liczebność do 10 osób.

Celem naszej szkoły jest nauka i dobra zabawa. Nauka w naszym rozumieniu to skuteczne nauczenie dzieci pływania i kontynuacja tej nauki w dłuższym okresie tak, aby te elementy nauki się utrwaliły i dzieci w okresie przejściowym nie zapomniały zasad panujących w wodzie i w jej okolicach (brak brawury i właściwa ocena swoich umiejętności).

Rodziców dzieci chcących przyłączyć się do naszej inicjatywy, zapraszamy do kontaktu z nami, a wyjaśnimy wszelkie niepewności.

Chcąc poszerzyć ofertę naszej szkoły, proponujemy Państwu również naukę osób dorosłych i młodzieży.

2. Jesteśmy organizatorem akcji regionalnej "Warmia i Mazury Pływają". Akcja ma na celu rozpowszechnienie sportu pływackiego w regionie. W ramach akcji odbędzie się cykl zawodów począwszy od miesiąca października 2011 skończywszy na miesiącu czerwcu 2012. W tym czasie zawodnicy będą mieli możliwość wystąpienia w 9 eliminacjach na 4 różnych basenach w czasie każdego dnia eliminacji. Finał akcji odbędzie się w Olsztynie, w którym uczestnicy będą walczyć o puchary Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Strona internetowa akcji www.warmiaimazury.plywaja.pl

Z wyrazami szacunku

Leszek Ołdakowski

Więcej informacji Leszek Ołdakowski 691522524